NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy studiem projektowym specjalizującym się w kompleksowych opracowaniach projektów z zakresu architektury wnętrz. Nasz zespół tworzą wykształceni projektanci wnętrz i dizajnerzy, łączący kreatywność i pasję z profesjonalizmem i projektową wnikliwością.

20 lat wytężonej pracy zaowocowało dziesiątkami realizacji i doświadczeniem pozwalającym stale poszerzać pola naszej projektowej działalności. Nieustannie się rozwijamy, adaptujemy nowe technologie, usprawniamy metodykę pracy, pogłębiamy naszą wiedzę, podnosimy poziom naszych zawodowych kompetencji, poszerzamy zainteresowania. Wiele z naszych projektów zostało docenionych w polskich i międzynarodowych konkursach (SARP, Miele Architekt Roku, Wnętrze Roku Foorni, Design et al). Nasze niegasnące zaangażowanie i rosnący profesjonalizm doceniają klienci, którzy wracają do nas, często po wielu latach, z nowymi, coraz bardziej ambitnymi projektami.

Projektujemy wnętrza komercyjne (biura, gabinety, sklepy, kluby, sale fitness, sale zabaw dla dzieci i inne), HO-RE-CA (pensjonaty, hotele, baseny, SPA, restauracje, kawiarnie, puby), wnętrza prywatne (domy, apartamenty), lokale na wynajem dla firm developerskich oraz osób prywatnych, pojedyncze wnętrza i ich elementy (kuchnie, łazienki, schody, obudowy kominkowe), zabudowy meblowe oraz meble unikatowe (meble, lampy i przedmioty użytkowe przeznaczone do produkcji)

Zapraszamy do współpracy!

Joanna Bozacka

Główny projektant | Założycielka STUDIO NOMO

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, kierunek Architektura Wnętrz. Stypendystka Muzeum Narodowego, Ministra Kultury, laureatka konkursu o stypendium i staż w pracowni PER-ART DESIGN STUDIO dr. Jerzego Perkitnego w Cleveland, USA. Otrzymała GRAND PRIX w konkursie im. Marii Dokowicz za najlepszy dyplom roku ASP w Poznaniu w 1999 r. W 2002 r. uhonorowana została stypendium przyznawanym wyróżniającym się młodym twórcom przez Kapitułę Nagrody Artystycznej Miasta Poznania. Współautorka wielu nagrodzonych i wyróżnionych projektów wnętrz, pasjonatka architektury i dizajnu. Uważa, że projektowanie to fascynujący proces, którego początkiem jest właściwie postawione pytanie, a celem - znalezienie pięknej odpowiedzi.

Piotr Sudak

Główny projektant | Założyciel STUDIO NOMO

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W roku 1998 otrzymał dyplom magisterski z wyróżnieniem z Architektury Wnętrz oraz Malarstwa. Laureat wielu stypendiów, m. in. Ministra Kultury, a także konkursu o stypendium i staż w pracowni PER-ART DESIGN STUDIO dr. Jerzego Perkitnego w Cleveland, USA. W 2002 r. otrzymał stypendium przyznawane wyróżniającym się młodym twórcom przez Kapitułę Nagrody Artystycznej Miasta Poznania. Współpracował z wieloma uznanymi twórcami i projektantami, współautor projektów wnętrz o różnorodnym zakresie i tematyce, wielu nagrodzonych i wyróżnionych w konkursach krajowych i zagranicznych. Prowadzi Pracownię Rysunku Projektowego na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Daria Kubik

Asystent Projektanta

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kierunek Architektura Wnętrz.